+90 532 674 9853
emrmetaldokum@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Üstün kaliteli zamak ve alüminyum külçe üretimini her geçen gün artan standartlarla devam ettiren Emr Metal ülkemizin önde gelen zamak ve alüminyum külçe fabrikalarından biridir. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle üretim yapan Emr Metal, zamak ve alüminyum külçe gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, çevreyle dost üretim sistemlerini benimseyen, küresel etkileşimleri yakından takip ederek sürekli yenilenen, çağdaş bir vizyonla gelişiyor.

Ürün - kalite çıtasının sürekli yükseltilmesi, ürün yelpazesinin geliştirilmesi, yeni ürünlerin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması için sürekli olarak çalışan Ar-Ge bölümüyle göz dolduran Emr Metal, kalitesi,güvenilirliği, kullandığı teknoloji ve özel çözümler üretme gücüyle pazar payını sürekli genişletiyor.

Emr Metal, zamak ve alüminyum külçe bazlı ürünlerin kalitelerini arttırarak ve kullanım alanlarını yaygınlaştırarak doğal ve estetik ürünlerin yaratılmasına da öncülük ediyor. Her yapı için kendine özgü, üstün nitelikli ve ileri teknoloji gerektiren çağdaş çözümler sunan Emr Metal, esnek yaklaşımları, üstün hizmet kalitesi ve fiyat-kalite dengesiyle küresel pazarda söz sahibi bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.